Restaurant / Öcallar Dinlenme Tesisi Saraykent Yozgat 

                                            Tel : 0 354 368 68 68

 

Gsm : 0 541 203 40 66

 

 

 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
0
0
3.103

  Restaurant

Lezzet Durağına Hoşgeldiniz...
 
Öcallar yemeklerini bugüne kadar tatmadıysanız, lezzete doymamışsınız demektir. Zeytinyağlılarımız, özel sıcaklarımız, etnik mezelerimiz sizleri farklı kültürlere götürüp önce damaklarınızı sonra sizleri mest edecek. Müzik, sohbet, fıkralar, yelkenci dostlar ve tiyatro severlerle mutluluğa yelken açacaksınız.
 
Yozgat'ın farklı bir lezzet Öcalları olan Öcallar Restaurant, akşam yemeklerinde olduğu kadar öğlen yemeklerinde de alışkanlık olmaya aday. Sıcak atmosferi, enfes ev yemekleri ve tadına doyulmaz mezeleriyle müdavimi olacağınız Öcallar Restaurant ile keyfinize keyif katabileceksiniz.
 
Birbirinden leziz çay ve kahve çeşitlerimiz ile birlikte sunduğumuz özel tatlı ve kurabiyelerimiz sizleri yoğun iş temposundan ve günün stresinden uzaklaştıracaktır.
 
Dostlarınızla paylaşmak istediğiniz özel günlerinizi Öcallar Restaurant ile unutulmaz kılıyoruz. Nişan, nikâh, evlilik yıldönümleri ve doğum günleri gibi mutlu günlerin yanı sıra, özel davetler ve yemekli iş toplantıları gibi organizasyonları da yapabilirsiniz.
 
Huzur ömrünüzden, Tebessüm yüzünüzden, Lezzet damağınızdan, Sizler Mekanımızdan eksik olmayın.Yozgat Web